HVEM ER MED I KLIKOVAND?

22 kommuner og 13 forsyningsselskaber er med i KLIKOVAND. Her er mailadresser til alle kontaktpersoner.
Albertslund KommuneHans-Henrik Høghans-henrik.hog@albertslund.dk
Allerød KommuneOle Dahlqvist Sørensenolds@alleroed.dk
Allerød/Rudersdal Forsyning (NOVAFOS)Kim Juul Koefoedkjk@forsyningen.com
Ballerup Forsyning (NOVAFOS)Pernille Slothpsl@forsyningballerup.dk
Ballerup KommuneThomas Christensenthoc@balk.dk
Egedal KommuneMichael Øllgaardmichael.ollgaard@egekom.dk
Fredensborg ForsyningHenrik Hansenhha@fredensborgforsyning.dk
Fredensborg KommuneKaren Tommerupktom@fredensborg.dk
Frederiksberg ForsyningHenrik Bayheba@frb-forsyning.dk
Frederiksberg KommuneCarsten Sølystcaso06@frederiksberg.dk
Frederikssund Forsyning (NOVAFOS)Arne Kirt Hansenarhan@frefor.dk
Frederikssund KommuneLaura Pedersenlpped@frederikssund.dk
Furesø / Egedal forsyning (NOVAFOS)Rikke Skipperrfs@fefors.dk
Furesø KommuneSusanne Kjær Nielsenskni@furesoe.dk
Gentofte KommuneMaja Nastasia Juul Toftmtof@gentofte.dk
Gladsaxe KommuneKathrine Stefansentmfkst@gladsaxe.dk
Gribskov KommuneMads Emil Rybnermeryb@gribskov.dk
Halsnæs ForsyningFinn Ellegaardfiel@halsnaesforsyning.dk
Halsnæs KommuneKenneth Stübert Bergerkesb@halsnaes.dk
Helsingør KommuneSara Mckinleysmm03@helsingor.dk
Forsyning HelsingørLotte Kroghlkr@fh.dk
Herlev KommuneLise Lyngsie Jacobsenlise.jacobsen@herlev.dk
Hillerød KommuneMarianne Brink Sørensenmbs@hillerod.dk
Hillerød Spildevand A/SVictoria Plumvip@hfors.dk
HOFORNina Thune
Anne Thorup Eriksen
nth@hofor.dk
ater@hofor.dk
Hvidovre KommuneMorten Beha Pedersenmop@hvidovre.dk
Høje Taastrup KommuneArne S. LarsenArneLar@htk.dk
Hørsholm KommuneKatrine Langerkla@horsholm.dk
Hørsholm Vand (NOVAFOS)Tina Otterstrøm Jensentoj@horsholmvand.dk
Københavns KommuneMorten Ejsing
Jan Rasmussen
ZI0M@tmf.kk.dk
jrasmu@tmf.kk.dk
Lyngby-Taarbæk ForsyningNina Ilona Caspersennic@ltf.dk
Lyngby-Taarbæk KommuneThomas Hansenthomh@ltk.dk
Nordvand Gentofte/Gladsaxe (NOVAFOS)Carsten Nystrupcny@nordvand.dk
Rudersdal KommuneMaria Nielsenmcni@rudersdal.dk
Rødovre KommuneCecilie Møller Kudahlcn23509@rk.dk
Har du rettelser til listen, så kontakt Martin Moneaux her >